E-sklep Fundacji Leader100 to doskonała propozycja dla rodziców!

E-sklep Fundacji Leader100 to doskonała propozycja dla rodziców!

Fundacja Leader100 już od 12 lat pomaga uczniom w rozwijaniu kluczowych we współczesnym świecie kompetencji społecznych. Wśród nich są uniwersalne wartości takie jak przyjaźń, komunikacja czy hojność. Współpracujemy ze szkołami i rodzinami w całej Polsce, a także poza jej granicami.

Ważnym elementem naszej działalności jest e-sklep, który powstał w 2020 roku. Dziś oferujemy w nim aż 42 e-booki dotyczące 7 kompetencji. Wszystkie z nich znajdziecie, klikając link: https://leader100.online/.

Konieczność zmian w obliczu restrykcji pandemicznych

Sklep internetowy jest odpowiedzią na potrzeby uczniów i ich rodziców, które pojawiły się wraz ze zmianami w edukacji i wychowaniu w 2020 roku. Wszyscy doskonale wiemy, jakim wyzwaniem okazało się zdalne nauczanie oraz jakie trudności, także wychowawcze, ze sobą przyniosło. W Fundacji Leader100 chcemy przede wszystkim pomagać rodzicom w ich codziennych kontaktach z pociechami, dlatego postanowiliśmy zebrać wszystkie nasze materiały edukacyjne i stworzyć z nich kolorowe, atrakcyjne i przystępne dla odbiorców e-booki. Są one pełne inspirujących tekstów, cennych wskazówek oraz zadań dla dzieci i młodzieży.

Chociaż pomysł na wprowadzenie takiej formy nauki powstał w naszych głowach już dawno, to kryzys pandemiczny przyśpieszył jego wdrożenie. Fakt, że zajęcia zdalne przeniosły jeszcze większą odpowiedzialność dotyczącą nauki na rodziców, przyczynił się do stworzenia naszego sklepu internetowego, w którym opiekunowie mogą otrzymać potrzebną pomoc.

Nieoceniona pomoc partnerów

Cały proces nie byłby tak skuteczny bez wsparcia naszych partnerów biznesowych! Pomogli nam między innymi: Grupa KGHM, Fundacja PZU, a także Ośrodek Rozwoju Edukacji, Fundacja Revimine oraz Fundacja SuperDrob – Uskrzydlamy!

Nasze materiały zostały również zaaprobowane przez ORE przy Ministerstwie Edukacji i Nauki, co oznacza, że są rekomendowane dla celów wychowawczo-edukacyjnych.

To właśnie dzięki naszym partnerom możliwe było obniżenie ceny e-booków w sklepie internetowym, by były one jeszcze bardziej dostępne dla rodziców. Każdy z materiałów kosztuje obecnie jedyne 9 złotych. Przy zakupie dwóch, można otrzymać zniżkę 33%. Ponadto z kodem rabatowym RODZINA100 e-book „100 obowiązków domowych” gratis do każdego zamówienia!

Oferta dla rodzin!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wychowanie młodego pokolenia jest priorytetem społecznym. Nie bez powodu przy Prezydencie RP powstała Rada do spraw Rodziny, Edukacji i Wychowania, której celem jest zadbanie m.in. o rozwój młodych osób. Dzieci to przyszłość naszej Ojczyzny, dlatego dbamy o to, by rozwijały swoje umiejętności społeczne, budowały relacje i chroniły cenne wartości.

W tym procesie kluczowa jest jednak rola bezpośredniego otoczenia dzieci i młodzieży. To właśnie rodzice i nauczyciele mają największy wpływ na to, w jakim kierunku będzie rozwijał się młody człowiek – i to właśnie z myślą o nich stworzyliśmy Materiały Leader100. Chcemy, by był on przyjazny i dostępny dla wszystkich osób, które szukają wartościowych materiałów wspierających edukację.

Co ważne – nie zapominamy o rozwoju naszych materiałów ! Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, dlatego też sukcesywnie dodajemy do niego nowe poziomy (materiały są już dostępne od zerówki). Chętnie poznamy również Wasze sugestie! Wszystkie osoby, które mają pomysł na zmiany, jakie możemy wprowadzić w Materiałach Leader100, zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do sprawdzenia naszych e-booków, które są już dostępne w e-sklepie: https://leader100.online/. Można w nim także bezpłatnie pobrać materiały na temat kompetencji ODPOWIEDZIALNOŚĆ: https://leader100.pl/e-booki-do-pobrania/.

Leave a Comment

Scroll to Top