E-sklep Fundacji Leader100 to doskonała propozycja dla rodziców!

E-sklep Fundacji Leader100 to doskonała propozycja dla rodziców!

Fundacja Leader100 już od 12 lat pomaga uczniom w rozwijaniu kluczowych we współczesnym świecie kompetencji społecznych. Wśród nich są uniwersalne wartości takie jak przyjaźń, komunikacja czy hojność. Współpracujemy ze szkołami i rodzinami w całej Polsce, a także poza jej granicami.

Ważnym elementem naszej działalności jest e-sklep, który powstał w 2020 roku. Dziś oferujemy w nim aż 42 e-booki dotyczące 7 kompetencji. Wszystkie z nich znajdziecie, klikając link: https://leader100.online/.

Konieczność zmian w obliczu restrykcji pandemicznych

Sklep internetowy jest odpowiedzią na potrzeby uczniów i ich rodziców, które pojawiły się wraz ze zmianami w edukacji i wychowaniu w 2020 roku. Wszyscy doskonale wiemy, jakim wyzwaniem okazało się zdalne nauczanie oraz jakie trudności, także wychowawcze, ze sobą przyniosło. W Fundacji Leader100 chcemy przede wszystkim pomagać rodzicom w ich codziennych kontaktach z pociechami, dlatego postanowiliśmy zebrać wszystkie nasze materiały edukacyjne i stworzyć z nich kolorowe, atrakcyjne i przystępne dla odbiorców e-booki. Są one pełne inspirujących tekstów, cennych wskazówek oraz zadań dla dzieci i młodzieży.

Chociaż pomysł na wprowadzenie takiej formy nauki powstał w naszych głowach już dawno, to kryzys pandemiczny przyśpieszył jego wdrożenie. Fakt, że zajęcia zdalne przeniosły jeszcze większą odpowiedzialność dotyczącą nauki na rodziców, przyczynił się do stworzenia naszego sklepu internetowego, w którym opiekunowie mogą otrzymać potrzebną pomoc.

Nieoceniona pomoc partnerów

Cały proces nie byłby tak skuteczny bez wsparcia naszych partnerów biznesowych! Pomogli nam między innymi: Grupa KGHM, Fundacja PZU, a także Ośrodek Rozwoju Edukacji, Fundacja Revimine oraz Fundacja SuperDrob – Uskrzydlamy!

Nasze materiały zostały również zaaprobowane przez ORE przy Ministerstwie Edukacji i Nauki, co oznacza, że są rekomendowane dla celów wychowawczo-edukacyjnych.

To właśnie dzięki naszym partnerom możliwe było obniżenie ceny e-booków w sklepie internetowym, by były one jeszcze bardziej dostępne dla rodziców. Każdy z materiałów kosztuje obecnie jedyne 9 złotych. Przy zakupie dwóch, można otrzymać zniżkę 33%. Ponadto z kodem rabatowym RODZINA100 e-book „100 obowiązków domowych” gratis do każdego zamówienia!

Oferta dla rodzin!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wychowanie młodego pokolenia jest priorytetem społecznym. Nie bez powodu przy Prezydencie RP powstała Rada do spraw Rodziny, Edukacji i Wychowania, której celem jest zadbanie m.in. o rozwój młodych osób. Dzieci to przyszłość naszej Ojczyzny, dlatego dbamy o to, by rozwijały swoje umiejętności społeczne, budowały relacje i chroniły cenne wartości.

W tym procesie kluczowa jest jednak rola bezpośredniego otoczenia dzieci i młodzieży. To właśnie rodzice i nauczyciele mają największy wpływ na to, w jakim kierunku będzie rozwijał się młody człowiek – i to właśnie z myślą o nich stworzyliśmy Program Leader100. Chcemy, by był on przyjazny i dostępny dla wszystkich osób, które szukają wartościowych materiałów wspierających edukację.

Co ważne – nie zapominamy o rozwoju naszego Programu! Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, dlatego też sukcesywnie dodajemy do niego nowe poziomy (program jest już dostępny od I klasy szkoły podstawowej). Chętnie poznamy również Wasze sugestie! Wszystkie osoby, które mają pomysł na zmiany, jakie możemy wprowadzić do Programu, zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do sprawdzenia naszych e-booków, które są już dostępne w e-sklepie: https://leader100.online/. Można w nim także bezpłatnie pobrać materiały na temat kompetencji ODPOWIEDZIALNOŚĆ: https://leader100.pl/e-booki-do-pobrania/.

Leave a Comment