Leader100 wyróżniony w publikacji „60 dobrych praktyk CSR na 60 lat KGHM”

KGHM Polska Miedź obchodzi w tym roku 60-lecie swojego istnienia. Z tej okazji przygotowano wartościową publikację pt. „60 dobrych praktyk CSR na 60 lat KGHM”.

Publikacja zawiera opis 60 dobrych praktyk miedziowej spółki pogrupowanych w kategorie: zdrowie fizyczne, zdrowie psychiczne, edukacja, kompetencje przyszłości, więzi społeczne, tożsamość, empatia, ekologia, korporacyjne.

Leader100 został odnotowany w dwóch kategoriach: „Edukacja” (tu: „Leader100 w szkołach”)  oraz „Kompetencje przyszłości” („Ebooki Leader100.online dla rodziców”).

Od 2019 r. Materiały Leader100 – przy wsparciu KGHM – zaczęły być wykorzystywane w kilkunastu szkołach Zagłębia Miedziowego, np. w Głogowie, Białołęce, Lubinie, Polkowicach i Legnicy. Co więcej – do projektu dołączają kolejne szkoły. 50% kosztów pokrywanych jest dzięki finansowaniu KGHM.

E-booki opracowane przez naszą Fundację Leader100 służą rozwojowi osobistemu i pomagają nauczycielom, instytucjom wychowawczym, a także rodzicom w kształtowaniu pozytywnych nawyków u dzieci i młodzieży, są wykorzystywane przez pracowników Grupy wraz z rodzinami, a także wszystkie szkoły z Zagłębia Miedziowego. Dostęp do nich został wykupiony przez KGHM i można je pobrać z dedykowanej strony należącej do miedziowej spółki.

Materiały zostały pobrane aż 6700 razy w ciągu pierwszych trzech miesięcy!

Cieszymy się, że takie firmy jak KGHM Polska Miedź wspierają rozwój dzieci i młodzieży, nauczycieli oraz rodziców, współpracując z Fundacją Leader100.

Publikacja „60 dobrych praktyk CSR na 60 lat KGHM” dostępna jest pod linkiem: https://kghm.com/60praktykcsr

Leave a Comment

Scroll to Top