Więcej materiałów Leader100 już dostępnych w sklepie Leader100 Online

Niezmiernie miło nam Państwa poinformować, że uruchomiliśmy możliwość zakupu wybranych materiałów edukacyjnych Leader100 służących do rozwoju osobistego w naszym nowym sklepie internetowym Leader100 Plus! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W sklepie znajdziemy zestawy materiałów Leader100 do rozwoju osobistego dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 lat. W kompetencji PORZĄDEK można m.in. znaleźć propozycję 100 zadań domowych dla dzieci i młodzieży w każdym wieku !! Obecnie w sklepie internetowym Leader100 Plus znajdują się materiały do rozwoju osobistego na następujące kompetencje: ODPOWIEDZIALNOŚĆ, PORZĄDEK, OBYWATELSTWO CYFROWE (umiejętne korzystanie z internetu i urządzeń cyfrowych). Kolejne kompetencje są rozwijane przez zespół Leader100 – Fundacji i będą dostępne w Leader100 Plus w najbliższym czasie.

Celem stworzenia Leader100 Plus było wyjście naprzeciw potrzebom rodzin, które z powodu pracy i nauki zdalnej więcej czasu spędzają razem.

Dodatkowo szkoły mogą korzystać z materiałów w licencji grupowej, aby dobrze realizować program profilaktyczno-wychowawczy nawet w trybie zdalnym.

Więcej informacji do znalezienia na stronie Leader100.online

Leave a Comment

Scroll to Top